מצברים לרכב באחיעזר

אילו סוגי אקומולאטור יעזור לכם?

רוב האוכלוסיה יודעת באיזו רמה האקומולאטור במכונית הינו חשוב לעבודה המכונית. בצורה גדולה מהרגיל כאשר אנו מדברים על שלב ההנעה. מן ההיגיון שיש אף למצברים פונקציות נוספות, אך הבולט (והכי מוכר) הינו בנושא הנעה. הסיטואציה שעכשיו נציג לכם ידועה למלא בני אדם: מצאתם את עצמכם מגיעים להתחיל בהתנעת הרכב, ואחרי כמה רגעים מבינים שהוא אינו בין החיים. זה ממש ממש רגיל עד לרמה שאתם כנראה מנידים בראשכם עכשיו כי אתם מסכימים. יש אף מלא הסברים הולמים לסיטואציה: עזבנו את הפנסים של הרכב דלוקים, בלאי בחצי האלקטרוני של המכונית, ולעתים זה רק המצבר סיים את ייעודו בעולם. אף המצב הזה מצב אפשרי ונורמלי ממש.

שליחה של אקומולאטור לבתים באחיעזר

בחברת name אנו יודעים על הבעיתיות ולחששות שיש להרבה בני אדם להיות תקועים בשעה מאוחרת באיזור עוין ללא מכונית פועל, מהסיבה שמצבר הרכב מת או חסר חשמל. במקביל, מדובר בתקלה מוכרת במיוחד. מהסיבה הזו אנו עושים עבודות משלוח מצבר היישר אליכם. הננו באים לכתובתכם פלוס מצבר ללא רבב בהתאמה אל אופי המכונית ששייך לכם. יתאפשר לכם אף לבחור את חברת מצבר הרכב בקורולציה לתעריף ומה אתם, באופן אישי, מעדיפים. כאמור, ב-100% מהמצבים ניתן להתקשר ל מישהו שאתם מכירים פלוס עוד רכב, להתאים כבלים חשמליים (כפי שצריך, במקרה ולא, מצבר הרכב יושבת לגמרי), ולשאת תפילה שהדבר יעבוד. אך זה אינו פתרון יישומי רוב הזמן. בימים אלה, הסבירות שתמצאו מישהו שאתם מכירים עם זמן שיש לו אוטו וכבלים חשמליים אשר יגיע בטיל לסייע, ירוד לחלוטין. הכי כדאי לקבל עם השירות שלנו אקומולאטור ללא רבב שישמור עליכם בטוחים לכמה עשורים. יותר מכך, אתם עתידים לעד להיתקע במצב בו אין לכם מצבר פועל, אפילו אחרי 12 בלילה. אם כן, בחברת name אנו מבצעים שירות בכל שעות היממה. פשוט לשלוח לנו ס.מ.ס מתי שטוב לכם ואנו נגיע לעזור לכם פלוס אקומולאטור / מצבר מקצועי ומומלץ. אין שום צורך שתהיה לכם מועקה רגשית.

באיזו דרך להגן על אקומולאטור בטוח

ב-100% מהמצבים חביב שאפשר להחליף את מצבר הרכב סביב השעון בעלות נהדרת בעזרתנו. ובכל זאת, ברור לכל שנכון יותר לאבטח את מצבר הרכב שלנו ללא פגע במקום לשנות בקביעות. לשמור על המצבר שהשגתם זה להגיד אוטומטית: לצמצם את הסיכונים שתהיו שקועים בפוזיציה לא נוחה. לכן מתבקש, אנו ממליצים לפתוח את המכסה של המנוע ולהסתכל על הבטרייה.

כיצד בוחנים את מצב האקומולאטור אשר בבעלותכם?

קודם כל, היו בטוחים שהחוטים שמחוברים לאקומולאטור. הם נדרשים להיות חשוקים בצורה יסודית, מבלי להגיע למצב של סימנים של עובש ולחלופין החלדה. במידה וזה הכרחי, ערכו הידוק שלהם עם מברג והעיפו עובש שנקבץ עם כלי כדוגמת מברשת. יש להוסיף, שימו לב להגובה של המים באקומולאטור שלכם. איך בוחנים את הגובה של המים? קל מאוד: מוציאים את האקומולאטור, ומבצעים פתיחה של האטמים אשר סוגרים אותו. בהיותו פתוח, מביטים אל החלק הפנימי ובודקים אם הינו מלא במים היטב. במקרה שאין זה כך, מלאו את זה במים מתאימים בשביל מצברים לרכב. נוסיף ש במקרה ולא ראיתם כמות מספקת של נוזלים, זהו סימן מוכר של נזילה ממצבר זה, ואתם צריכים לבצע שינוי ללא עיכובים.

כמה תעלה מצבר בעיר אחיעזר?

תמחור הבטרייה משתנה ע"פ סגנון כלי הרכב. אופנוע, לשם הדגמה, נצרך לבטרייה / מצבר קטנטן יותר ממצבר של רכב. והתעריף נע בין שלוש מאות שקל ל-400 שקלים. מצבר של מכונית מתומחר מעט גבוה מהרגיל: עלות ראשונית של 450 שקלים חדשים ונגמר ב800 שקלים חדשים. כדי שתבינו, אקומולאטור שמתאים לרכב ענקי כמו משאית או מיני-בוס מתומחר פלוס מינוס 2000 שקל.

בטרייה / מצבר מומלץ בעלות הוגנת

באינטרנט קשה לחפש עלויות משתלמות לאקומולאטור מצוין. הרי אנו עושים מהפך באופן קיצוני. אנו ממליצים להשיג באתרנו מצבר לרכב ותראו שתמחור מצוין ואיכות גבוהה חד משמעית מסוגלים לדור יחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982