מצברים לרכב בבית עובד

איזה סוג מצבר חשמלי יתאים עבורכם?

הרבה אנשים יודעים עד כמה המצבר במכונית הינו עניין של חיים ומוות לפעולת המכונית. פי כמה כשמדובר בשלב התנעת האוטו. כמובן שיש למצבר פונקציות נוספות, אמנם המרכזי (והידוע ביותר) זה בנושא הפעלת הסטארטר. הסיטואציה שכעת נראה לכם מזוהה אצל כמות רבה של אנשים: הינכם מגיעים להתניע את כלי הרכב, ומה מסתבר? הוא מעכשיו "המנוח". זה כ"כ נורמאלי עד לרמה שאתם ככל הנראה מנידים בראשכם עכשיו כי אתם מסכימים. ישנם המון הצדקות ללמה זה קורה: שכחנו את פנסי הרכב מאירים, בלאי בחלק האלקטרוני של הרכב, ולעתים זה רק מצבר הרכב השלים את תפקידו בעולם. אפילו המצב הזה מקרה שכיח ואפשרי לגמרי.

שליחה של מצברים לבתים בעיר בית עובד

בחברת name אנו מבינים מאוד את הבעיה ולדאגה שיש לרבים להיות תקועים בשעות מאוחרות במיקום זר בלי שום כלי רכב מבוטח, בגלל שהאקומולאטור מת / מרוקן. יחד עם זאת, זוהי תקלה ידועה נורא. מאחר שאלו פני הדברים, אנו מעניקים שירות של משלוח מצברים היישר אליכם. הננו מתקרבים היישר לדירה שלכם. פלוס מצבר חדש שיתאים למבנה המכונית אשר בבעלותכם. ניתן גם כן לעשות בחירה בפירמת הבטרייה על-פי מחיר ורצון אישי. ללא כל ספק, תמיד יש את הצ'אנס להתקשר ל ידיד עם רכב נוסף, להצמיד כבלים חשמליים (בצורה הנכונה, אם לא, מצבר הרכב יהיה הרוס לגמרי), ולקוות שתנחלו הצלחה. אך זה אינו מענה מעשי רוב הפעמים. נכון לעכשיו, הצ'אנס שתשיגו מישהו שאתם מכירים פנוי עם רכב וחוטים שיופיע במהירות הבזק לסייע, ירוד עד-מאוד. אנחנו מציעים להזמין עם השירות שלנו מצבר מדויק אשר ידאג שתהיו ממוגנים. לזמן רב מאוד. כמו-כן, כנראה יהיה עליכם איך שלא תסתכלו על זה להיתקע במצב בו אין לכם בטרייה איכותי, אפילו אחרי 12 בלילה. כך שהננו מציעים טיפולי סביב השעון. קל לעשות איתנו שיחה בכל שעה ואנו עושים את דרכנו לטפל בכל צורך שיש לכם עם אקומולאטור / מצבר חדש וטוב. אתם לא אמורים שתחושו מועקה רגשית.

איך להגן על אקומולאטור בטוח

ב-100% מהמצבים טוב שאנו יכולים לבצע החלפה של האקומולאטור 24 שעות ביממה בעלות נהדרת בעזרת הטיפול שלנו. ובכל זאת, ברור לכל שעדיף להגן על מצברנו ללא פגם בהשוואה ללבצע שינוי כל העת. לתחזק את המצבר שלכם זה להגיד אוטומטית: לחתוך את הסיכון שתהיו שקועים בפוזיציה פרובלמטית. בגלל זה, רצוי להרים את מכסה המנוע של הרכב ולהביט על האקומולאטור.

באיזו דרך בודקים את נורמאליות מצבר הרכב אשר בבעלותכם?

קודם כל, היו בטוחים שחוטי החשמל שמתחברים למצבר הרכב. עליהם להיות צמודים היטב, מבלי להגיע למצב של סימני לכלוכים או חלודה. במקרה וזה הכרחי, נסו לבצע הידוק שלהם עם כלי מתאים ונקו אבק שנלקט בעזרת כלי כדוגמת מברשת. חשוב לציין, שימו לבכם לגובה המים במצבר שהשגתם. באיזה אופן נסתכל על עומק המים? בקלות רבה: מוציאים את האקומולאטור, ופותחים את פקקי ההסגר שאוטמים אותו. כאשר הינו אינו סגור, מסתכלים לבפנים ומוודאים אם הינו מלא מים כמצופה. אם זה לא כך, מלאו אותו במים מטוהרים עבור מצברים לרכב. יחד עם זאת, במצב בו אין בנמצא כמות מספקת של נוזל, מדובר ברמז ידוע של נטיפה מן מצברכם, ואתם חייבים להשתדל להחליף אוטוטו.

כמה נשלם על מצבר בבית עובד והסביבה?

מחיר האקומולאטור נקבע על-פי אופיו של הכלי. טוסטוס, לדוגמה, נזקק למצבר מצומק יותר מאקומולאטור של רכב. והעלות מתנדנד בערך בין 300 ₪ ל-400 ₪. אקומולאטור של מכונית מתומחר בזעיר אנפין גבוה מהרגיל: עלות ראשונית של 450 שקלים וזה מגיע עד 800 שקלים. בשביל שתבינו, מצבר שמתאים לטנדר או מסחרית / מיני-בוס מוערך בערך 2000 ₪.

בטרייה / מצבר איכותי במחיר מצוין

במדינה קשה לחפש עלות משתלמת לבטרייה / מצבר רציני. בחברת name עושים מהפך בצורה קיצונית. ביכולתכם לקבל באתרנו בטרייה ותלמדו שעלות נהדרת ורמה רצינית חד משמעית יכולים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982