מצברים לרכב בבני ברק

איזה סוג בטרייה יתאים לכם?

ידוע לכל עד כמה המצבר החשמלי במכונית הינו עניין הרה-גורל לעבודה של הרכב. יותר מהרגיל כשמדובר בשעת התנעת הרכב. אין ספק שקיימים למצברים תפקודים שלא דיברנו עליהם, אבל המשמעותי (והכי ידוע) נוגע להנעה. הסיטואציה שכעת נראה לכם מוכרת להמון אנשים: אתם באים להתחיל בהתנעת האוטו, ומסתבר שהוא לא בין החיים. זה כל-כך נורמלי עד רמה שאתם מוצאים את עצמכם , אנחנו מניחים, מנידים בראשכם עכשיו כהסכמה. יש מלא תירוצים (מהסוג הטוב) ללמה זה קורה: השארנו את פנסי כלי הרכב פועלים, בלאי בחצי האלקטרוני של הרכב, וכמעט תמיד זה רק מצבר האוטו סיים את תפקידו בעולם. אפילו המצב הזה מצב שכיח ואפשרי לחלוטין.

שליחת בטרייה לבית הלקוח בבני ברק

אנחנו מודעים לקושי ולדאגות שיש להמון חבר'ה להיתקע אחרי 12 בלילה במיקום זר ללא מכונית עובד, בגלל שהבטרייה גמור ו/או התרוקן. יתר על כן, מדובר בבעיה נפוצה מאוד. מפני שאלו פני הדברים, הננו מבצעים עבודות משלוח בטרייה היישר לדירתכם. אנחנו מגיעים היישר לביתכם. פלוס מצבר חדש שיתאים לאופי האוטו שאתם בעליו. אופציונלי עבורכם אף לבחור את הפירמה של הבטרייה בהתאם לתעריף ובחירה אישית. כמובן, בכל מקרה קיימת האופציה לקרוא ל חבר עם מכונית נוספת, לחבר חוטים (כפי שצריך, כי אם לא, מצבר הרכב יהיה הרוס לגמרי), ולקוות שזה יעבוד. ברם, זה לא מענה שימושי לעיתים קרובות. כיום, ההסתברות שתשיגו חבר/ה זמין שיש לו מכונית וכבלי חשמל אשר יגיע חיש-מהר לעמוד לרשותכם, אפסי ממש. מומלץ להשיג מאיתנו מצבר ללא רבב שידאג שתהיו ממוגנים. לעשורים. כמו-כן, כנראה יהיה עליכם תמיד להיות תקועים בלי בטרייה תקין, אף בחושך. אז בגלל זה בחברת name אנו מביאים שירות סביב השעון. קל לעשות עסקים עמנו מתי שנוח לכם ונעשה את דרכנו לעמוד לשירותכם יחד עם מצבר מלא ואיכותי. אתם לא אמורים שתחוו תחושה לא טובה.

כיצד לשמור על מצבר יעיל

בכל מקרה נחמד שאפשרי להחליף את הבטרייה ללא הפסקה במחיר מעולה בעזרת הטיפול שלנו. נוסיף, שברור לכל שיותר נכון לטפח את בטריית הרכב שלנו במאה אחוז תקינות בניגוד ללהחליף כל הזמן. לשמר ולטפח את מצבר הרכב אשר ברשותכם מזוהה עם למזער את הסיכונים שתמצאו את עצמכם במצב או פוזיציה לא נוחה. מסיבה זו, קריטי להרים את מכסה המנוע ולבדוק את המצבר.

באיזה אופן בודקים את מצב מצבר הרכב שהשגתם?

פתח דבר, נסו לאשר שחוטי החשמל שמחוברים למצבר הרכב. הם צריכים להיות הדוקים בצורה יסודית, מבלי להגיע למצב של עקבות של התלכלכויות או לחלופין חלודה. במידה וצריך, נסו לבצע הידוק שלהם בעזרת מברג והעיפו לכלוכים ועובש שנאסף עם מברשת. בל נשכח, שימו לב לגובה המים במצבר הרכב אשר ברשותכם. באיזה אופן נביט על גובהם של המים? פשוט מאוד: מבצעים ניתוק של המצבר, ופותחים את פקקי הסגירה שאוטמים אותו. בהיותו פתוח, מציצים אל הפנים ומוודאים אם הינו "רטוב" כפי שצריך. במקרה וזה לא כך, מלאו את זה במי זיקוק עבור מצברים לרכב. בנוסף, אם לא ראיתם כמות מספקת של מים, זה סימן מוכר של זליפה מהמצבר, ועליכם להשתדל להחליף תיכף.

כמה תעלה מצבר לרכב בבני ברק והסביבה?

עלות האקומולאטור משתנה על-פי אופן הכלי. אופנוע, לדוגמה, רוצה בטרייה / מצבר מזערי יותר ממצבר של רכב. והתעריף מתנועע בערך בין 300 ₪ ל-400 שקלים. מצבר של רכב. מתומחר בזעיר אנפין גבוה מהרגיל: מחיר ראשוני של 450 שקלים עד 800 שקל. על-מנת שתבינו, מצבר שמיועד לטנדר או מסחרית או מיניבוס מוערך פחות או יותר 2000 שקל.

בטרייה / מצבר טוב בעלות נהדרת

בשוק מאמץ זה להשיג עלות משתלמת לאקומולאטור איכותי. הרי אנו מחליפים את איך הדברים עובדים באופן קיצוני. ביכולתכם להשיג באתרנו אקומולאטור ותראו שתמחור נוח ורמה רצינית אכן מסוגלים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982