מצברים לרכב בגבעתים

איזה סוג אקומולאטור מתאים עבורכם?

ברור כשמש באיזו רמה הבטרייה בכלי הרכב זה קריטי לפעולת כלי הרכב. ביתר-שאת כאשר אנו מדברים על שעת התנעת המכונית. אין ספק שיש אף למצברים תפקידים נוספים, אמנם הרב-חשיבות (והכי מוכר) נוגע להפעלת הסטארטר. הסיטואציה הזו אינה זרה לכמות עצומה של בני אדם: הינכם עומדים לבצע התנעה של הרכב, ומסתבר שהוא מעכשיו "המנוח". זה ממש ממש יומיומי עד לרמה שהינכם כנראה מנידים בראשכם עכשיו כי אתם מסכימים. יש המון תירוצים (מהסוג הטוב) ללמה זה קורה: הותרנו את הפנסים של הרכב פועלים, בלאי בהיבט האלקטרוני של האוטו, ולפעמים פשוט האקומולאטור סיים את ייעודו בעולם. גם זה מצב אפשרי וייתכן מאוד.

שליחה של אקומולאטור לדירות באיזור גבעתים

אנו מבינים את המכשול ולחשש שיש לרבים להיתקע באמצע הלילה במיקום עוין ללא מכונית בטוח, מפני שהמצבר הרוס או נטול חשמל. גם כן, זוהי בעיתיות מזוהה נורא. מפני שזה המצב, הננו מעניקים עבודות משלוח אקומולאטור לכתובת שלכם. בחברת name מגיעים היישר לביתכם. יחד עם מצבר מקצועי בהתאמה אל סוג הרכב אשר בבעלותכם. אתם יכולים גם לעשות בחירה בפירמת מצבר הרכב בהתאמה לתמחור ובחירה אישית. ללא כל ספק, בכל הסיטואציות ניתן להתקשר אל חבר שיש לו עוד אוטו, להצמיד חוטים (כראוי, כי אם לא, המצבר יתקלקל לחלוטין), ולשאת תפילה שהניסיון הנואש יעבוד. מה שכן, לא מדובר בכיוון מעשי רוב הזמן. בימינו, הסבירות שתשיגו מישהו שאתם מכירים שיש לו זמן שיש לו אוטו וכבלים חשמליים שייסע בזריזות לסייע, אפסי במיוחד. רצוי להשיג עם השירות שלנו מצבר טרי שידאג להיותכם ממוגנים. לזמן רב מאוד. נוסיף שאתם עתידים איך שלא תסתכלו על זה להיות תקועים ללא מצבר עובד, אף בשעה מאוחרת. בגלל זה בחברת name מוציאים לפועל טיפולי בכל שעות היום. אפשר לעשות איתנו שיחה מתי שבא לכם ואנו נגיע לעשות לכם חיים קלים יחד עם מצבר חדש וענייני. אין שום צורך שתיגרם לכם עגמת נפש.

באיזו דרך לשמר אקומולאטור בטוח

בכל מקרה חביב שיש אפשרות לעשות תחלופה של המצבר בכל שעות היום בעלות נהדרת בסיוענו. ואע"פ כן, אין ספק בכלל שהכי כדאי לשמור על בטריית הרכב שלנו במאה אחוז תקינות בהשוואה ללהשליך באופן תדיר. לתחזק את המצבר אשר ברשותכם מזוהה עם לצמצם את הסיכון שתהיו תקועים במצב או פוזיציה לא נוחה. בגלל זה, רצוי לפתוח את מכסה המנוע ולהסתכל בתוך האקומולאטור.

באיזו דרך בודקים את נורמאליות הבטרייה / המצבר שהשגתם?

א' – היו בטוחים שהכבלים שמתלכדים למצבר. אלו חייבים להיות מחוזקים באופן יסודי, ללא עקבות של התלכלכויות / סימני חלודה. אם זה הכרחי, ערכו חיזוק שלהם עם כלי מתאים והוציאו עובש שקובץ בעזרת מברשת. יש לציין, שימו לבכם לעומק המים באקומולאטור שברשותכם. איך מסתכלים על גובה המים? זה שטויות: מוציאים את הבטרייה, ומבצעים פתיחה של פקקי הסגירה שסוגרים אותו. כאשר הינו פעור, מסתכלים אל החלק הפנימי ומוודאים אם הינו מלא במים כמו שראוי. במצב בו זה אינו המקרה, מלאו את זה במי זיקוק למען אקומולאטורים. נוסיף ש במקרה שאין כמות מספקת של נוזלים, זה סימן ברור של נזילה מן המצבר, ונשאר לכם לבצע החלפה במהרה.

כמה תשלמו על בטרייה בעיר גבעתים?

מחירון האקומולאטור משתנה ע"פ אופי כלי התחבורה. וספה, כמו למשל, צריך בטרייה / מצבר זעיר יותר מאקומולאטור של רכב. והתשלום נע בממוצע של שלוש מאות ₪ ל-400 ₪. אקומולאטור של רכב. מוערך טיפה גבוה מהרגיל: עלות ראשונית של 450 שקל וזה מגיע עד 800 שקל. להשוואה, בטרייה שמותאם לרכב ענקי כמו משאית או מיני-בוס עולה בממוצע 2000 שקל.

בטרייה / מצבר טוב בעלות נפלאה

בישראל לא קליל לתפוס מחיר זול למצבר איכותי. אנחנו עושים מהפך בהחלט. מוזמנים לרכוש אצלנו אקומולאטור ותקבלו ידע לגבי זה שתעריף נוח ורמה רצינית חד משמעית מסוגלים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982