מצברים לרכב ביבנה

איזה סוג בטרייה יספק את הצורך שלכם?

ברור כשמש כמה האקומולאטור בכלי הרכב הוא חשוב לתפקוד המכונית. בצורה גדולה מהרגיל כאשר אנו מדברים על דקת הפעלת הסטארטר. כמובן שיש למצבר תפקידים נוספים, אבל החשוב (והפופולרי ביותר) קשור אל הינע. הסיטואציה הזו ידועה למלא בני אדם: מצאתם את עצמכם עומדים לבצע התנעה של הרכב, ויוצא שהוא לא בין החיים. מדובר במשהו נורא נורמאלי זה מגיע אפילו לרמה ש אתם מוצאים את עצמכם , אנחנו מניחים, מנידים בראש ברגע זה כי אתם מסכימים. מצויים כמות עצומה של הצדקות לכך: עזבנו את הפנסים של כלי הרכב עובדים, קלקול בצד האלקטרוני של האוטו, ולעיתים זה רק מצבר המכונית הגיע לקץ הימים שלו. אף המצב הזה מצב אפשרי ונורמלי בהחלט.

שליחה של מצבר לבית הלקוח ביבנה

אנחנו מבינים את הבעיה ולפחד שיש לרבים להיות תקועים אחרי 12 בלילה בלוקיישן זר ללא שום רכב פעיל, שכן המצבר הרוס או נטול חשמל. יחד עם זאת, אנו מדברים על בעיה מזוהה מאוד. מכיוון שזה המצב, בחברת name מביאים שירות של שליחה של אקומולאטור היישר לדירתכם. אנחנו מגיעים היישר לדירה שלכם. יחד עם מצבר חדיש למען סגנון המכונית ששייך לכם. תוכלו אפילו לבחור את החברה של הבטרייה בהתאמה לעלות והעדפה אישית. כאמור, תמיד ישנה האופציה להתקשר ל ידיד פלוס רכב נוסף, לחבר כבלים חשמליים (כמו שצריך, אחרת מצבר הרכב ימות לחלוטין), ולפלל שתצליחו. מה שכן, זהו פשוט לא מענה תכליתי רוב הזמן. כיום, הסיכוי שיהיה מכר שיש לו זמן בעל מכונית וכבלי חשמל שייסע חיש-מהר לעשות לכם חיים קלים, ירוד עד-מאוד. מומלץ לקחת בעזרת הטיפול שלנו אקומולאטור חדיש שידאג שתהיו רגועים לזמן רב מאוד. מעבר לכך, אתם עלולים לעולמים להיות תקועים במצב בו אין לכם אקומולאטור איכותי, אפילו בשעה מאוחרת. מסיבה זו בחברת name מבצעים טיפולי סביב השעון. ניתן להתקשר אלינו מתי שתרצו ונגיע לפשט לכם את החיים עם אקומולאטור / מצבר חדש ומומלץ. אין שום צורך שתחוו אי נוחות.

מהי הדרך בה לשמר מצבר בטוח

בכל הסיטואציות חביב שהגיוני לשנות את מצבר הרכב בכל שעות היממה בעלות מעולה עימנו. בנוסף, מבינים שראוי לשמר את מצבר הרכב שלנו ללא פגם ולא לעשות שינוי כל הזמן. לשמר ולטפח את אקומולאטור שהזמנתם משמעו לצמצם את הסכנות שתשקעו בנסיבה קשה למדי. לכן, אנחנו מציעים לבצע פתיחה של מכסה המנוע ולהביט על מצבר הרכב.

באיזה אופן בוחנים את שגירות מצבר הרכב שלכם?

לפני שנתחיל, נסו לוודא שהכבלים שמחוברים למצבר הרכב. אלו אמורים להיות הדוקים בצורה הטובה ביותר, בלי עקבות של לכלוך או החלדה. במקרה שאתם צריכים, בצעו חיזוק שלהם בעזרת כלי עבודה מתאים והעיפו לכלוך שנלקט עם מברשת. יש לציין, שימו לב לגובהם של המים במצבר ששייך לכם. כיצד נביט על גובה המים? פשוט נורא: מבצעים ניתוק של מצבר הרכב, ומרימים את פקקי ההסגר אשר אוטמים אותו. כאשר הוא פעור, מציצים לפנים ומדוודאים האם הוא מלא במים כמו שצריך. במצב בו אין זה המקרה, מלאו אותו במים מזוקקים עבור מצברים. עם זאת, אם לא מצאתם כמות מספקת של נוזל, זה רמז ברור של זרזיף מן המצבר שלכם, ונצרך מכם לבצע שינוי אוטוטו.

מה עלות מצבר לרכב בעיר יבנה?

תמחור הבטרייה נקבע ע"פ סגנון הכלי. קטנוע, לשם הדגמה, זקוק לבטרייה / מצבר מצומק יותר מאקומולאטור של רכב. והתעריף מתנועע בכיוון של בין 300 ₪ ל-400 שקל. מצבר של אוטו מוערך פה ושם גבוה מהרגיל: עלות ראשונית של 450 ₪ וכלה ב800 שקלים חדשים. לשם השוואה, בטרייה שמתבקש לטנדר או משאית ו/או אוטובוס מתומחר לכאן או לשם 2000 שקלים.

מצבר מקצועי במחיר מדהים

באינטרנט מאתגר להשיג מחיר מיוחד לאקומולאטור איכותי. אנו משנים את כללי המשחק באופן קיצוני. יש לכם את היכולת לרכוש אצלנו בטרייה ותקבלו ידע לגבי זה שתמחור נהדר ורמה רצינית חד משמעית יכולים לדור יחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982