מצברים לרכב בכפר ביל"ו

איזה מין מצבר חשמלי יענה על הצורך שלכם?

ידוע לכל באיזו רמה המצבר החשמלי בכלי הרכב הינו קריטי לפעולה של הרכב. יתר שאת כשמדובר בשלב התנעת המכונית. כמובן שיש אף למצברים תפקודים לרוב, אמנם הרב-חשיבות (והמוכר ביותר) הינו בנושא הנעה. הסיטואציה שעכשיו נציג לכם מזוהה אצל מלא בני אדם: מצאתם את עצמכם מגיעים להתניע את הרכב, ואחרי כמה רגעים מבינים שהוא נפטר. זה ממש ממש יום-יומי זה מגיע אפילו לרמה ש אתם מוצאים את עצמכם ככל הנראה מהנהנים ממש עכשיו בהסכמה. יש בנמצא ים סיבות לסיטואציה: עזבנו את הנפסים של המכונית דלוקים, תקלה בצד האלקטרוני של האוטו, ובדר"כ זה רק מצבר המכונית הגיע לקץ ימיו. אפילו המצב הזה מקרה שכיח וייתכן בהחלט.

שליחה של בטרייה לבית הלקוח בכפר ביל"ו

הננו מודעים לאתגר ולחשש שיש להמון חבר'ה למצוא את עצמם תקועים בחושך באיזור שאינכם מכירים ללא אוטו תקין, בגלל שמצבר הרכב גמור או לחלופין חסר חשמל. בנוסף, מדובר בצרה ידועה ממש. מהסיבה הזו בחברת name אנו נותנים שירות של שליחת בטרייה לדירתכם. אנחנו עושים דרכנו היישר לביתכם. עם מצבר מלא בשביל אופי המכונית שאתם בעליו. תוכלו אף לבחור את הפירמה של מצבר הרכב ע"פ עלות ובחירה אישית. כמובן, ב-100% מהמצבים קיימת האפשרות לקרוא ל חבר/ה עם אוטו נוסף, להצמיד כבלים חשמליים (בדיוק כמו שצריך, במידה ולא, המצבר יהיה הרוס מאה אחוז), ולהאמין שתנחלו הצלחה. אבל זהו פשוט לא כיוון מעשי על פי רוב. בזמן הנוכחי, הצ'אנס שתמצאו חבר/ה עם פנאי עם רכב וכבלים חשמליים שיבוא במהירות הבזק לעמוד לרשותכם, בלתי סביר במיוחד. מומלץ לבחור דרכנו אקומולאטור מדויק אשר ידאג להיותכם ממוגנים. לכמה עשורים. בנוסף, אתם עלולים כך או כך להיות במצב בו אין לכם אקומולאטור פועל, גם אחרי 12 בלילה. אז בגלל זה אנחנו מציעים שירות סביב השעון. ניתן לדבר איתנו מתי שבא לכם ואנו עושים את דרכנו לעמוד לשירותכם עם בטרייה / מצבר טרי ומקצועי. אתם כלל לא אמורים שתרגישו אי נוחות.

מהי השיטה בה לשמר בטרייה תקין

בכל הסיטואציות חביב שניתן להחליף את האקומולאטור סביב השעון בתעריף שיעשה לכם שמח איתנו. ובכל זאת, ברורה ההבנה שרצוי להגן על המצבר שלנו ללא שבר בניגוד ללהשליך באופן תדיר. לתחזק את בטרייה שבבעלותכם זה מילה נרדפת ללהקטין את הסיכון שתהיו תקועים בסיטואציה בעייתית מאוד. בגלל זה, אנו ממליצים להרים את המכסה של המנוע ולבדוק את המצבר.

מהי השיטה בה בודקים את טיב מצבר הרכב אשר בבעלותכם?

א' – אשרו שהחוטים שמתחברים למצבר הרכב. הם צריכים להיות מהודקים כראוי, ללא עקבות התלכלכויות ולחלופין חלודה. במקרה שזה הכרחי, בצעו הידוק שלהם עם מברג ונקו לכלוך שרוכז עם מברשת. בל נשכח, תנו דעתכם לעומק המים במצבר הרכב ששייך לכם. איך בוחנים את גובה המים? קל מאוד: עושים ניתוק של האקומולאטור, ופותחים את אטמי הסגירה שאוטמים אותו. כשהינו פתוח, מעיפים מבט אל החלק הפנימי ובודקים האם הוא במלא בנוזלים כמו שראוי. אם זה לא כך, מלאוהו במים מזוקקים למצברים לרכב. יחד עם זאת, במצב בו אין בנמצא כמות מספקת של נוזלים, זהו רמז מובהק של טפטוף מהמצבר, ומחובתכם, לשנות אותו ללא עיכובים.

כמה עולה אקומולאטור בכפר ביל"ו והסביבה?

עלות הבטרייה משתנה בהתאם לסוג כלי התחבורה. אופנוע, לדוגמה, זקוק לאקומולאטור מזערי יותר מבטרייה / מצבר של רכב פרטי. וגובה התשלום מתנועע בערך בין שלוש מאות שקלים ל-400 שקלים חדשים. בטרייה / מצבר של רכב פרטי מוערך מעט גבוה מהרגיל: החל מ- 450 שקלים וכלה ב800 שקלים חדשים. על-מנת שתבינו, אקומולאטור שמותאם אל משאית או לחלופין מיני-בוס מתומחר בממוצע 2000 שקלים חדשים.

בטרייה / מצבר מומלץ בעלות מעולה

בישראל מאמץ זה להשיג מחירים מיוחדים לבטרייה / מצבר רציני. הננו עושים מהפכה לחלוטין. זו ההזדמנות שלכם לזכות באתרנו באקומולאטור ותלמדו שמחירון מצוין ואיכות גבוהה חד משמעית יכולים לדור יחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982