מצברים לרכב בכפר שמריהו

אילו סוגי מצבר חשמלי יתאים עבורכם?

ידוע לכל באיזו רמה המצבר בכלי הרכב הינו קריטי לפעילות האוטו. במיוחד לרגע ההנעה. כמובן שישנם למצברים פונקציות נוספות, מה שכן, הבולט (והכי ידוע) מקושר אל הפעלת הסטארטר. הסיטואציה הבאה ידועה לכמות רבה של אנשים: הינכם עומדים להתחיל בהתנעת המכונית, ואחרי רגעים ספורים מבינים שהוא נפטר. מדובר במשהו נורא רגיל עד רמה שאתם, הגולשים, , אנחנו מניחים, מהנהנים בראש ברגעים אלה בהסכמה. יש אף כמות אדירה של הצדקות לזה: השארנו את הנפסים של המכונית דלוקים, קלקול בחלק החשמלי של כלי הרכב, ולעיתים זה רק המצבר הגיע לקץ הימים שלו. אפילו המצב הזה מקרה שכיח ומן-האפשר לגמרי.

משלוח אקומולאטור למשרדים באיזור כפר שמריהו

בחברת name מבינים את הבעיה וללחץ שיש להמון בני אדם למצוא את עצמם תקועים אחרי 12 בלילה באיזור עוין ללא שום רכב בדוק, מפני שהבטרייה גמור ו/או התרוקן. במקביל, מדובר בצרה מזוהה ממש. מהסיבה הזו אנו מוציאים לפועל שירות של משלוח בטרייה היישר לדירתכם. בחברת name אנו עושים פעמינו עד אליכם פלוס מצבר ללא רבב בשביל סגנון המכונית שברשותכם. יש לכם את היכולת אף לסמן את הפירמה של המצבר בקורולציה לעלות ומה אתם, באופן אישי, מעדיפים. בוודאות גמורה, תמיד יש את האפשרות להשיג חבר/ה שמחזיק אוטו נוסף, להצמיד כבלים (באופן הנכון, במידה ולא, הבטרייה יתקלקל לחלוטין), ולהאמין שתנחלו הצלחה. מה שכן, זהו פשוט לא פתרון יישומי לעיתים קרובות. בימינו אנו, הסבירות שתשיגו חבר/ה שיש לו זמן בעל אוטו וכבלים חשמליים אשר יבוא במהירות להקל עליכם, אפסי לחלוטין. הכי כדאי לקחת בעזרת הטיפול שלנו בטרייה חדיש שידאג להיותכם נינוחים לעוד שנים רבות. מעבר לכך, כנראה יהיה עליכם בכל מקרה להיות תקועים במצב בו אין לכם אקומולאטור מבוטח, אף בשעות הקטנות של הלילה. כך שבחברת name אנו מבצעים טיפולי בכל שעות היממה. תהיה לכם את האופציה לשלוח לנו ס.מ.ס מתי שבא לכם וניסע לעמוד לשירותכם עם אקומולאטור / מצבר מקצועי ומקצועי. אין צורך שתחוו תחושה לא טובה.

באיזו דרך לטפח מצבר איכותי

בכל המקרים טוב שהגיוני לשנות את מצבר הרכב בכל שעות היום במחיר מדהים בסיוע הטיפול. ואע"פ כן, מובן שנכון יותר לשמור על מצברנו תקין לחלוטין במקום לעשות החלפה באופן קבוע. לטפח את בטרייה שהשגתם זה להגיד אוטומטית: לחתוך את ההימור שתמצאו את עצמכם תקועים בסיטואציה על הפנים. מהסיבה הזו, כדאי לבצע פתיחה של מכסה המנוע ולבדוק את המצבר.

באיזו דרך בודקים את טיב הבטרייה / המצבר אשר ברשותכם?

א' – נסו לאשר שהכבלים שמתחברים לבטרייה. אלו מוכרחים להיות הדוקים היטב, עם אפס עקבות אבק ו/או סימני חלודה. במידה ויש צורך, נסו לעשות חיזוק שלהם בעזרת כלי עבודה מתאים והעיפו לכלוכים ועובש שהצטבר בעזרת מברשת. נוסיף, אל תתעלמו מגובהם של המים באקומולאטור שהזמנתם. כיצד נביט על גובהם של המים? קל: עושים ניתוק של המצבר, ופותחים את אטמי הסגירה אשר אוטמים אותו. כאשר הינו ללא מכסה, מסתכלים אל הפנים ובוחנים אם הוא מלא נוזלים כראוי. במצב בו זה לא כך, מלאוהו במים מטוהרים בשביל מצברים. בנוסף לכל, אם אין מספיק מים, זה רמז ידוע של זליגה מן מצברכם, ונשאר לכם לבצע שינוי אוטוטו.

כמה תשלמו על מצבר בכפר שמריהו והסביבה?

תעריף המצבר תלוי באופיו של כלי הרכב. קטנוע, למשל, נצרך לבטרייה / מצבר מזערי יותר מאקומולאטור של אוטו. וגובה התשלום מתנדנד בממוצע של שלוש מאות ₪ ל-400 ₪. מצבר של רכב פרטי עולה קצת יותר: החל מ- 450 שקלים ונגמר ב800 שקלים חדשים. לשם השוואה, מצבר שמותאם לרכב ענקי כמו משאית ולחלופין מיניבוס עולה פחות או יותר 2000 שקל.

מצבר רציני בעלות נהדרת

באינטרנט מאמץ זה לחפש מחיר מיוחד לבטרייה / מצבר מקצועי. בחברת name אנו עושים מהפך בכללי המשחק מהקצה לקצה. יש לכם את היכולת להשיג באתרנו מצבר ותקבלו ידע לגבי זה שתמחור מצוין ורמה רצינית בהחלט יכולים להגיע יחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982