מצברים לרכב בפלמחים

איזה סוג מצבר יענה על הצורך שלכם?

רוב האוכלוסיה יודעת כמה המצבר החשמלי במכונית הוא חובה לפעילות כלי הרכב. יותר מהרגיל כשמדובר בשעת התנעת המכונית. מן ההיגיון שיש גם למצברים תפקודים שלא דיברנו עליהם, אך הבסיסי (והידוע ביותר) מקושר אל התנעה. הסיטואציה הזו מוכרת לכמות רבה של אנשים: מצאתם את עצמכם עומדים להתניע את כלי הרכב, ומה מסתבר? הוא נפטר. זה לגמרי רוטיני עד לרמה שאתם מוצאים את עצמכם , אנחנו מניחים, מנידים בראש כעת כי אתם מסכימים. ישנם ים הסברים הולמים למדוע זה קורה: השארנו את פנסי הרכב עובדים, תקלה בצד החשמלי של האוטו, ולעיתים זה רק הבטרייה השלים את תפקידו בעולם. גם זה קורה ואפשרי לגמרי.

שליחת מצבר לדירות מגורים באיזור פלמחים

באתר זה מודעים למכשול ולדאגות שיש לרבים להיות תקועים בשעה מאוחרת בלוקיישן בלתי מוכר ללא שום אוטו יעיל, בגלל שמצבר הרכב הרוס או לחלופין התרוקן. יתר על כן, מדובר בתקלה מזוהה עד-מאוד. מהסיבה הזו באתר זה עושים עבודות משלוח מצבר היישר לביתכם. אנו עושים דרכנו למקום המגורים שלכם כולל מצבר מלא שיתאים לאופיה של המכונית שאתם בעליו. יש לכם את היכולת גם כן לקחת את פירמת הבטרייה בהתאם למחירון ובחירה אישית. כפי שציינו, תמיד יש את הצ'אנס להתקשר ל מישהו או מישהי שאתם מכירים פלוס עוד רכב, להצמיד חוטים (באופן הנכון, במקרה ולא, האקומולאטור יהיה גמור לגמרי), ולייחל שהניסיון הנואש יעבוד. ברם, זה אינו מענה אפליקטיבי בדרך-כלל. נכון לעכשיו, הסבירות שתמצאו ידיד זמין שיש לו אוטו וכבלים חשמליים אשר יגיע בטיל לעמוד לרשותכם, אפסי ממש. עדיף לבחור מאיתנו אקומולאטור מלא אשר ידאג להיותכם מוגנים. לכמות רבה של זמן. יחד עם זאת, אתם עלולים לעד להיות תקועים בלי מצבר פועל, הן אחרי 12 בלילה. אם כן, אנו עושים טיפולי נונ-סטופ. קל לדבר איתנו מתי שתרצו ונעשה את דרכנו לעזור לכם עם בטרייה / מצבר טרי ואיכותי. אינכם צריכים שתרגישו אי נוחות.

מהי הדרך בה לשמור על בטרייה תקין

לעד טוב שקיימת אפשרות לשנות את המצבר ללא הפסקה בעלות נהדרת דרכנו. ואע"פ כן, ברורה ההבנה שראוי לשמר את מצבר הרכב שלנו ללא רבב בהשוואה ללהשליך כל הזמן. לשמור על אקומולאטור אשר בבעלותכם זה להגיד אוטומטית: לצמק את הסיכונים המיותרים שתשקעו בנסיבה לא נוחה. לכן מתבקש, יש להרים את מכסה המנוע של הרכב ולהביט על מצבר הרכב.

באיזו דרך נבחן את תקינות הבטרייה / המצבר שהזמנתם?

א' – בחנו שהחוטים שמתלכדים לאקומולאטור. הם אמורים להיות חשוקים בצורה הטובה ביותר, עם אפס עקבות של התלכלכויות / החלדה. במידה ויש צורך, ערכו חיזוק שלהם עם כלי עבודה מתאים ונקו אבק שהתגבב בעזרת מברשת. שנית, שימו לב לגובה המים במצבר הרכב שלכם. כיצד נביט על עומק המים? קל נורא: עושים ניתוק של מצבר הרכב, ומרימים את האטמים שאוטמים אותו. כשהוא פתוח, מביטים פנימה ומדוודאים האם הוא מלא בנוזל כראוי. במקרה ואין זה כך, מלאו אותו במים מטוהרים לבטריות. בנוסף לכל, במקרה שאין מספיק נוזל, מדובר באות ברור של נטיפה מהמצבר, ואתם צריכים לשנות אותו בזריזות.

מה יעלה מצבר באיזור פלמחים

מחיר הבטרייה משתנה בהתאם לסוג כלי התחבורה. קטנוע, לדוגמה, זקוק למצבר קטן מבטרייה / מצבר של רכב. והתעריף נע בין שלוש מאות ₪ ל-400 שקלים. מצבר של רכב פרטי מתומחר קצת יותר: מחיר התחלתי של 450 שקלים חדשים וכלה ב800 שקלים. על-מנת שתבינו, מצבר שנדרש לרכב ענקי כמו משאית ולחלופין מיניבוס מוערך פלוס מינוס 2000 ₪.

בטרייה / מצבר מקצועי במחיר מעולה

בשוק מאתגר לתור אחר מחיר מיוחד לאקומולאטור איכותי. אנחנו עושים מהפך בכללי המשחק בצורה קיצונית. אנו ממליצים ליהנות באתרנו מבטרייה ותקבלו הבנה שעלות נהדרת ורמה רצינית חד משמעית מסוגלים לקרות במקביל.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982