מצברים לרכב בקדרון

איזה סוג מצבר יעזור לכם?

ברור לכולם עד כמה המצבר בכלי הרכב הינו חשוב לפעילות של המכונית. בצורה גדולה מהרגיל כאשר אנו מדברים על שלב ההינע. כמובן שישנם למצברים עוד תפקודים, אלא ש החשוב (והכי ידוע) נוגע להינע. הסיטואציה הזו מזוהה אצל כמות רבה של אנשים: אתם באים להתחיל בהתנעת כלי הרכב, ומסתבר שהוא מעכשיו "המנוח". זה כ"כ מצוי עד רמה שאתם מוצאים את עצמכם , אנחנו מניחים, מהנהנים בראש ברגע זה כי אתם מסכימים. יש אף כמות עצומה של הסברים הולמים לכך: השארנו את הנפסים של המכונית פועלים, תקלה בחלק האלקטרוני של האוטו, והרבה פעמים זה רק האקומולאטור הגיע לקץ הימים שלו. גם זה מצב שכיח ואפשרי עד-מאוד.

שליחת בטרייה למשרדים בקדרון

אנו יודעים על המכשול וללחץ שיש להמון חבר'ה למצוא את עצמם תקועים אחרי 12 בלילה באיזור שאינכם מכירים בלי שום רכב תקין, שכן המצבר מושבת / נטול חשמל. יחד עם זאת, זו בעיה מוכרת מאוד. מפני שאלו פני הדברים, אנו מספקים שירותי שליחה של מצברים היישר אליכם. אנו נוסעים לבית שלכם עם מצבר מקצועי בהתאמה מושלמת לסגנון האוטו אשר בבעלותכם. אפשר גם לעשות בחירה בהפירמה של האקומולאטור לפי מחירון ומה אתם, באופן אישי, מעדיפים. ללא כל ספק, בכל הסיטואציות ניתן להשיג חבר/ה שמחזיק אוטו נוסף, להצמיד כבלים חשמליים (כמו שצריך, אחרת האקומולאטור יתקלקל לגמרי), ולהאמין שתצליחו. אולם זהו לא ממש פיתרון מעשי על פי רוב. בימינו, הסבירות שתשיגו מישהו או מישהי שאתם מכירים שיש לו זמן בעל רכב וכבלים חשמליים אשר יגיע בזריזות לתת לכם מענה, בלתי סביר לחלוטין. הצעתנו היא לקבל בסיוענו מצבר ללא רבב שידאג שתהיו נינוחים לכמות רבה של זמן. כמו-כן, אתם עתידים איך שלא תסתכלו על זה להיתקע בלי אקומולאטור מבוטח, הן בשעות מאוחרות. מסיבה זו אנו מעניקים מענה נונ-סטופ. אפשר לפנות ולהתקשר אלינו מתי שטוב לכם ונעשה דרכו להקל עליכם פלוס אקומולאטור / מצבר מקצועי וענייני. אתם לא אמורים שתחושו מועקה רגשית.

מהי הדרך בה להגן על אקומולאטור בדוק

לעולמים משמח שיכולים לבצע החלפה של מצבר הרכב בכל שעות היממה בעלות מעולה איתנו. נוסיף, שברור לכל שמומלץ לטפח את מצברנו תקין לחלוטין ולא להחליף בתדירות גבוהה. לטפח ולשמר את אקומולאטור שהזמנתם משמעו לצמצם את הרולטות הרוסיות והסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, שתמצאו את עצמכם תקועים בפוזיציה פרובלמטית. מהסיבה הזו, כדאי לפתוח את מכסה המנוע ולבדוק את האקומולאטור.

מהי הדרך בה בוחנים את שגירות הבטרייה / המצבר אשר ברשותכם?

לפני הכל, נסו לאשר שהכבלים שמתחברים לבטרייה. הם חייבים להיות צמודים פיקס, מבלי להגיע למצב של סימני לכלוכים ו/או חלודה. במידה והכרחי, עשו חיזוק שלהם עם כלי מתאים והוציאו לכלוכים ועובש שגובב בעזרת מברשת. נוסיף, אל תתעלמו מהגובה של המים במצבר אשר ברשותכם. איך נביט על עומק המים? קל מאוד: מבצעים ניתוק של מצבר הרכב, ומבצעים פתיחה של אטמי הסגירה שאוטמים אותו. כאשר הוא פתוח, מעיפים מבט אל הפנים ובוחנים אם הוא מלא במים כמו שראוי. במקרה וזה אינו המקרה, מלאו אותו במים מטוהרים למען בטריות. עם זאת, במקרה שאין בנמצא כמות מספקת של נוזלים, אנו מדברים על אינדיקציה מוכר של נגירה מן המצבר שלכם, ואתם חייבים לבצע החלפה ללא עיכוב.

כמה תעלה מצבר באיזור קדרון

תעריף האקומולאטור נקבע על-פי סגנון כלי הרכב. אופנוע, כמו למשל, נצרך לאקומולאטור זעיר יותר ממצבר של רכב פרטי. וגובה התשלום זז בערך בין שלוש מאות ₪ ל-400 שקל. אקומולאטור של מכונית מוערך פה ושם גבוה מהרגיל: מחיר ראשוני של 450 ₪ עד 800 שקלים. על-מנת שתבינו, בטרייה שנצרך אל מסחרית / מיניבוס מתומחר בממוצע 2000 שקלים.

מצבר מומלץ במחיר מעולה

בשוק לא קליל לחפש עלות נמוכה לבטרייה / מצבר רציני. הרי אנו עושים מהפך בכללי המשחק בהחלט. אנו ממליצים לרכוש אצלנו בטרייה ותקבלו מושגים שמחיר מעולה ואיכות גבוהה חד משמעית מסוגלים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982