מצברים לרכב בקרית עקרון

איזה סוג מצבר חשמלי יתאים לכם?

ידוע לכל באיזו רמה האקומולאטור בכלי הרכב זה חובה לפעילות כלי הרכב. יותר מהרגיל כשמדובר בשעת ההינע. אין ספק שישנם למצברים עוד פוקנציות, אבל הבולט (והמוכר ביותר) קשור אל הנעה. הסיטואציה הזו ידועה לרבים: הינכם מגיעים לבצע התנעה של האוטו, ומסתבר שהוא לא בין החיים. זה ממש ממש שגרתי זה מגיע אפילו לרמה ש אתם, הגולשים, , אנחנו מניחים, מנידים בראש כעת כהסכמה. ישנם כמות ענקית של תירוצים (מהסוג הטוב) למדוע זה קורה: הותרנו את הנפסים של המכונית פועלים, קלקול בצד האלקטרוני של הרכב, ולעיתים זה רק מצבר האוטו הגיע לסוף חייו. אפילו המצב הזה מצב אפשרי וייתכן לחלוטין.

משלוח בטרייה לבתי מגורים בקרית עקרון והסביבה

אנחנו מבינים את הבעיה ולחששות שיש לרבים להיתקע בשעה מאוחרת באיזור לא מוכר ללא כלי רכב יעיל, מפני שהאקומולאטור גמור / נטול חשמל. בנוסף, זו בעיה ידועה לחלוטין. מאחר וזה מצב, בחברת name אנו מעניקים טיפולי שליחה של בטרייה היישר לדירתכם. בחברת name עושים דרכנו לכתובת שלכם פלוס מצבר ללא רבב שיתאים לסגנון המכונית שאתם הבעלים שלו. אפשר גם כן לבחור את הפירמה של מצבר הרכב ע"פ מחירון והעדפה פרטית. בוודאי, לעד יש את האפשרות להביא חבר עם עוד רכב, להצמיד חוטים (כמו שצריך, כי אם לא, מצבר הרכב יושבת קאפוט), ולקוות שזה יעבוד. אלא שזהו לא ממש פתרון פונקציונאלי רוב הפעמים. בימינו, ההסתברות שתמצאו מישהו שאתם מכירים זמין עם רכב וכבלים חשמליים שייסע בטיל לעשות את זה פשוט עבורכם, בלתי סביר מאוד. כדאי להזמין מאיתנו אקומולאטור מדויק שידאג להיותכם מוגנים. לעוד שנים רבות. מעבר לכך, אתם עתידים איך שלא תסתכלו על זה להיות תקועים במצב בו אין לכם בטרייה בטוח, אפילו בשעות הקטנות של הלילה. לכן אנו מעניקים טיפולי ללא הפסקה. אנו מציעים לדבר איתנו מתי שתבחרו ונגיע להקל עליכם פלוס בטרייה / מצבר מלא וענייני. אין שום צורך שתרגישו אי נוחות.

איך לשמור על מצבר תקין

לעולמים נחמד שקיימת אפשרות לעשות תחלופה של האקומולאטור בכל שעות היממה בתעריף מדהים בסיוענו. בנוסף, אין שום ספק שרצוי להגן על מצברנו ללא פגע בהשוואה ללשנות באופן קבוע. לתחזק את בטרייה שהשגתם משמעו לחתוך את הסיכונים שתשקעו בנסיבה פרובלמטית. בגלל זה, קריטי להרים את מכסה המנוע של הרכב ולהביט על האקומולאטור.

באיזו דרך נביט על תקינות מצבר הרכב שהשגתם?

קודם כל, ודאו שהכבלים שמתחברים לאקומולאטור. אלו חייבים להיות מחוזקים היטב, עם אפס עקבות של לכלוך / חלודה. במקרה וזה נדרש, ערכו חיזוק שלהם בעזרת מברג והיפטרו מלכלוכים ועובש שלוקט בעזרת מברשת. שנית, אל תתעלמו מגובה המים באקומולאטור אשר בבעלותכם. באיזו דרך מסתכלים על גובה המים? פשוט מאוד: עושים ניתוק של האקומולאטור, ומרימים את פקקי ההסגר שסוגרים אותו. כשהינו אינו סגור, מסתכלים לפנים ומדוודאים האם הוא "רטוב" כמו שראוי. במצב בו אין זה המצב, מלאו אותו במים מזוקקים לאקומולאטורים. עם זאת, במקרה ואין בנמצא כמות מספקת של מים, זה סימן בולט של דליפה מן מצברכם, ונדרש מכם לבצע החלפה בקרוב.

מה עלות אקומולאטור בקרית עקרון והסביבה?

מחיר המצבר נקבע לפי אופיו של כלי הרכב. קטנוע, לדוגמה, רוצה מצבר קטנטן יותר מבטרייה / מצבר של מכונית. והתשלום מתנועע בערך בין 300 ₪ ל-400 שקל. בטרייה / מצבר של אוטו עולה מעט גבוה מהרגיל: החל מ- 450 ₪ וזה מגיע עד 800 שקלים. בשביל שתבינו, אקומולאטור שנצרך לטנדר או משאית / מיני-בוס מוערך פחות או יותר 2000 ₪.

אקומולאטור מקצועי בעלות הוגנת

בשוק אין זה קל לתפוס עלויות נוחות לאקומולאטור מצוין. אנחנו עושים מהפכה בהחלט. ביכולתכם לרכוש אצלנו מצבר ותקבלו מושגים שעלות נהדרת ואיכות גבוהה אכן מסוגלים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982