מצברים לרכב בראשון לציון

איזה סוג מצבר יתאים לכם?

ברור לכולם עד כמה הבטרייה בכלי הרכב הינו עניין הרה-גורל לפעולה של המכונית. פי כמה וכמה כאשר אנו מדברים על דקת התנעת האוטו. כמובן שיש אף למצברים תפקודים שלא דיברנו עליהם, אבל החשוב (והידוע ביותר) נוגע להנעה. הסיטואציה שעכשיו נציג לכם ידועה לכמות עצומה של בני אדם: מצאתם את עצמכם מגיעים לבצע התנעה של כלי הרכב, ומגלים שהוא ז"ל. זה ממש ממש קונבנציונאלי זה מגיע אפילו לרמה ש הינכם כנראה מהנהנים בראש ממש עכשיו כהסכמה. יש אף כמות ענקית של הצדקות ללמה זה קורה: הותרנו את הפנסים עובדים, בלאי בחלק האלקטרוני של כלי הרכב, וכמעט תמיד זה רק מצבר האוטו הגיע לקץ הימים שלו. אף המצב הזה מצב אפשרי ומן-האפשר ממש.

שליחה של מצבר למשרדים בראשון לציון והסביבה

בחברת name אנו מבינים את הבעיתיות ולפחד שיש לאנשים רבים למצוא את עצמם תקועים בשעה מאוחרת במיקום מנוכר ללא שום כלי רכב פעיל, בגלל שמצבר הרכב גמור / נטול חשמל. בנוסף, מדובר בבעיתיות מוכרת נורא. מפני שזה המצב, אנחנו מעניקים שירות של משלוח אקומולאטור היישר אליכם. הננו באים למקום המגורים שלכם עם מצבר מקצועי שיתאים לסגנון המכונית שבבעלותכם. אתם מוזמנים גם כן להזמין את החברה של מצבר הרכב על-פי מחירון ובחירה אישית. כמובן, בכל הסיטואציות יש את האפשרות להזמין מישהו שאתם מכירים שמחזיק עוד אוטו, לחבר כבלים (כראוי, במידה ולא, מצבר הרכב יתקלקל מאה אחוז), ולצפות שתנחלו הצלחה. אלא שלא מדובר בפתרון אופרטיבי לעיתים קרובות. נכון לעכשיו, הסיכוי שיהיה מישהו שאתם מכירים זמין בעל רכב וחוטים אשר יגיע בזריזות לסייע, נמוך לחלוטין. מומלץ לבחור בסיוענו מצבר חדש אשר ידאג שתהיו ממוגנים. לכמות רבה של זמן. יותר מזה, אתם עתידים לעולמים להיתקע במצב בו אין לכם אקומולאטור עובד, הן בשעות הקטנות של הלילה. כך שהרי אנו מביאים שירות נונ-סטופ. יתאפשר לכם להרים אלינו טלפון מתי שבא לכם ונעשה את דרכנו להקל עליכם עם מצבר מלא וטוב. אין שום צורך שתהיה לכם אי נוחות.

איך לטפח אקומולאטור בדוק

ב-100% מהמצבים משמח שהגיוני לשנות את האקומולאטור סביב השעון בתעריף שיעשה לכם שמח עימנו. בנוסף, אין ספק בכלל שכדאי לטפח את מצבר הרכב שלנו תקין לחלוטין בניגוד ללהשליך בקביעות. לטפח את המצבר שהשגתם משמעו להפחית את ההימור שתמצאו את עצמכם שקועים במצב או פוזיציה גרועה. בגלל זה, אנו מציעים לפתוח את המכסה של המנוע ולבדוק את מצבר הרכב.

מהי הדרך בה נבחן את רגילות המצבר שבבעלותכם?

לפני הכל, בדקו את הכבלים שמתלכדים לבטרייה. הם חייבים להיות מוחזקים בצורה יסודית, מבלי להגיע למצב של סימנים של אבק ו/או החלדה. במקרה והכרחי, נסו לבצע חיזוק שלהם עם כלי עבודה מתאים והעיפו לכלוך שנאגר בעזרת מברשת. חשוב לציין, שימו לב לעומק המים באקומולאטור שהזמנתם. כיצד מסתכלים על גובה המים? זה פשוט וקליל: מנתקים את המצבר, ומבצעים פתיחה של פקקי הסגירה אשר סוגרים אותו. כאשר הוא פתוח, מביטים לבפנים ומוודאים אם הינו במלא בנוזלים היטב. במצב בו זה לא המצב, מלאוהו במים מטוהרים אשר מיועדים לבטריות. נציין ש במקרה ואין כמות מספקת של מים, מדובר ברמז מובהק של דליפה מהמצבר, ואתם צריכים לבצע החלפה עד מהרה.

מה מחיר מצבר באיזור ראשון לציון

תמחור הבטרייה משתנה ע"פ מבנה כלי התחבורה. אופנוע, בתור דוגמה, רוצה מצבר מזערי יותר מבטרייה / מצבר של רכב פרטי. והמחירון מתנועע בין 300 ₪ ל-400 ₪. בטרייה / מצבר של אוטו מתומחר פה ושם גבוה מהרגיל: עלות התחלתית של 450 שקלים עד 800 שקלים חדשים. לשם השוואה, מצבר שנדרש לרכב ענקי כמו משאית ו/או מיניבוס עולה בממוצע 2000 ₪.

בטרייה / מצבר מומלץ בעלות מצוינת

בישראל מאמץ זה למצוא מחיר מיוחד לבטרייה / מצבר מצוין. בחברת name אנו משנים את כללי המשחק בצורה קיצונית. אנו מאיצים בכם ליהנות באתרנו ממצבר לרכב ותקבלו מושגים שתמחור נוח ואיכות חד משמעית יכולים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982