מצברים לרכב ברחובות

אילו סוגי מצבר יתאים לכם?

כולם יודעים כמה המצבר בכלי הרכב הינו קריטי לפעולת הרכב. יותר מהרגיל כאשר אנו מדברים על שעת ההינע. כמובן שיש למצבר עוד תפקודים, אולם החשוב (והכי מוכר) נוגע להפעלת הסטארטר. הסיטואציה שכעת נראה לכם ידועה לרבים: אתם מוצאים את עצמכם מגיעים להתניע את הרכב, ואחרי רגעים ספורים מבינים שהוא נפטר. זה כ"כ רווח זה מגיע אפילו לרמה ש אתם , אנחנו מניחים, מהנהנים ברגע זה כי אתם מסכימים. יש גם המון הצדקות למצב: הותרנו את הנפסים של המכונית דלוקים, תקלה בהיבט החשמלי של כלי הרכב, ולעיתים זה רק הבטרייה השלים את ייעודו בעולם. אפילו המצב הזה קורה ומן-האפשר לגמרי.

שליחת אקומולאטור לדירות באיזור רחובות

בחברת name מבינים את הבעיה ולחשש שיש להרבה בני אדם להיתקע בשעות מאוחרות באיזור זר בלי שום כלי רכב בדוק, כי המצבר התקלקל ולחלופין חסר חשמל. גם כן, זוהי בעיה ידועה מאוד. מאחר שאלו פני הדברים, הננו מעניקים טיפולי משלוח בטריות לכתובת שלכם. הננו באים היישר לבית שלכם. יחד עם מצבר טרי למען אופי המכונית אשר בבעלותכם. אפשר גם כן להזמין את חברת מצבר הרכב בקורולציה למחיר ובחירה אישית. כפי שציינו, תמיד יש את הצ'אנס להביא מישהו שאתם מכירים פלוס עוד רכב, להצמיד כבלים (כראוי, במקרה ולא, האקומולאטור ימות לגמרי), ולהאמין שהניסיון הנואש יעבוד. אולם זהו פשוט לא כיוון שימושי רוב הזמן. בימינו, הצ'אנס שתמצאו חבר עם פנאי שיש לו אוטו וכבלים אשר יבוא בזריזות להעניק עזרה, נמוך נורא. עדיף להשיג מאיתנו מצבר מדויק אשר ידאג שתהיו ודאיים לכמה עשורים. יותר מזה, אתם עומדים תמיד להיות תקועים במצב בו אין לכם מצבר עובד, אפילו בשעה מאוחרת. על-כן אנו מוציאים לפועל שירות נונ-סטופ. אנו מציעים להתקשר אלינו בכל שעה ואנו באים לפשט לכם את החיים פלוס בטרייה / מצבר טרי ומקצועי. אתם כלל לא אמורים שתחוו אי נעימות.

באיזו דרך להגן על בטרייה איכותי

ב-100% מהמצבים טוב לדעת שאפשרי להחליף את מצבר הרכב בכל שעות היום בתעריף מדהים בסיוע הטיפול. ואע"פ כן, אין שום ספק שמומלץ לאבטח את מצבר הרכב שלנו ללא רבב במקום להשליך באופן תדיר. לשמור על המצבר שבבעלותכם זה כמו לומר: לחתוך את הרולטות הרוסיות והסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, שתהיו שקועים בנסיבה לא נוחה. מהסיבה הזו, רצוי לבצע פתיחה של המכסה של המנוע ולהביט על האקומולאטור.

מהי הדרך בה בוחנים את נורמאליות האקומולאטור ששייך לכם?

ראשית, אשרו שהחוטים שמחוברים לבטרייה. הם צריכים להיות הדוקים היטב, מבלי להגיע למצב של עקבות לכלוכים ולחלופין חלודה. במידה ואתם צריכים, נסו לבצע הידוק שלהם עם כלי מתאים והוציאו אבק שנלקט בעזרת מברשת. בל נשכח, אל תשכחו את גובהם של המים במצבר אשר בבעלותכם. איך מסתכלים על הגובה של המים? זה פשוט וקליל: עושים ניתוק של הבטרייה, ומרימים את אטמי הסגירה אשר סוגרים אותו. כשהוא פתוח, מעיפים מבט אל הפנים ומוודאים אם הינו מלא מים כמו שראוי. במצב בו אין זה כך, מלאו אותו במי זיקוק עבור מצברים. בנוסף לכל, במקרה ולא תהיה כמות מספקת של נוזל, אנו מדברים על אות ברור של זליפה מן מצברכם, ואתם אמורים להשתדל להחליף תיכף.

מהו התעריף של אקומולאטור בעיר רחובות?

תמחור האקומולאטור משתנה בהתאם למבנה הכלי. אופנוע, לשם הדגמה, נזקק לבטרייה / מצבר מזערי יותר מבטרייה / מצבר של רכב פרטי. והמחיר זז בממוצע של 300 ₪ ל-400 שקלים. אקומולאטור של רכב פרטי עולה קצת יותר: החל מ- 450 שקלים עד 800 שקל. להשוואה, מצבר שנדרש אל משאית / תחבורה ציבורית מוערך בממוצע 2000 שקלים.

בטרייה / מצבר רציני בעלות הוגנת

בארץ לא פשוט לתור אחר עלות משתלמת לאקומולאטור איכותי. הרי אנו מחליפים את איך הדברים עובדים לחלוטין. ביכולתכם ליהנות באתרנו ממצבר ותבינו שמחירון נהדר וסטנדרט גבוה בהחלט יכולים ללכת ביחד.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982