מצברים לרכב ברמת גן

אילו סוגי בטרייה יתאים עבורכם?

רוב האוכלוסיה יודעת עד כמה הבטרייה במכונית הוא עניין של חיים ומוות לפעילות כלי הרכב. יתר שאת כשמדובר ברגע ההתנעה. אין ספק שקיימים למצברים תפקודים שלא דיברנו עליהם, אמנם המרכזי (והפופולרי ביותר) קשור אל התנעה. הסיטואציה שעכשיו נציג לכם אינה זרה להמון אנשים: הינכם מגיעים להתחיל בהתנעת הרכב, ומה מסתבר? הוא בר מינן. זה ממש ממש רוטיני עד לרמה שהינכם , סביר להניח, מהנהנים בראש כעת כאות הסכמה. ישנם מלא תירוצים (מהסוג הטוב) לזה: השארנו את פנסי האוטו דלוקים, תקלה בצד האלקטרוני של כלי הרכב, ולעתים זה רק הבטרייה סיים את תפקידו בעולם. אף המצב הזה מקרה שכיח ולגיטימי לגמרי.

שליחה של מצברים לבתים ברמת גן והסביבה

בחברת name אנו מבינים מאוד את הבעיתיות ולחשש שיש לרבים להיות תקועים בשעות מאוחרות במקום שאינכם מכירים ללא אוטו איכותי, מפני שהבטרייה מת / התרוקן. בנוסף לכך, זו בעיה פופולרית ממש. מפני שאלו פני הדברים, בחברת name מוציאים לפועל עבודות שליחה של מצבר לדירתכם. אנו מתקרבים לדירתכם עם מצבר מקצועי למען אופי המכונית שאתם הבעלים שלו. ניתן גם לעשות בחירה בפירמת האקומולאטור ע"פ מחירון ורצון אישי. בוודאות גמורה, בכל המקרים קיימת האפשרות להתקשר אל מישהו או מישהי שאתם מכירים שיש לו אוטו נוסף, להצמיד כבלים (באופן הנכון, אם לא, האקומולאטור ימות לגמרי), ולפלל שתנחלו הצלחה. ברם, זה לא פיתרון ריאלי רוב הפעמים. כיום, ההסתברות שתמצאו חבר/ה זמין שיש לו רכב וחוטים שיבוא במהירות לעזור, בלתי סביר ממש. אנחנו מציעים לקחת בסיוענו אקומולאטור ללא רבב אשר ידאג שתהיו מוגנים. להמון שנים. מעבר לכך, כנראה יהיה עליכם כך או כך להיתקע בלי אקומולאטור בטוח, גם בחושך. אז בגלל זה הרי אנו מציעים שירות בכל שעות היממה. קל לפנות ולהתקשר אלינו מתי שתבחרו ואנחנו מגיעים לעמוד לשירותכם פלוס אקומולאטור / מצבר מלא ומקצועי. אין סיבה שתחוו אי נעימות.

כיצד לטפח אקומולאטור יעיל

בכל מקרה נחמד שאופציונלי להחליף את המצבר בכל שעות היממה בעלות נהדרת עם השירות שלנו. נוסיף, שמובן שרצוי לשמור על מצבר הרכב שלנו ללא פגע בניגוד ללבצע שינוי באופן קבוע. לשמר ולטפח את אקומולאטור שבבעלותכם זה כמו להגיד: לצמצם את הסכנות שתמצאו את עצמכם תקועים בנסיבה פרובלמטית. בגלל זה, יש לבצע פתיחה של מכסה המנוע של הרכב ולהביט על המצבר.

איך נביט על מצב הבטרייה / המצבר שלכם?

לפני הכל, אשרו שחוטי החשמל שמתלכדים לבטרייה. אלו חייבים להיות מהודקים בצורה הטובה ביותר, מבלי להגיע למצב של עקבות לכלוך או לחלופין חלודה. במידה והכרחי, נסו לעשות חיזוק שלהם בעזרת כלי מתאים והעיפו עובש שנאגר בעזרת כלי כדוגמת מברשת. בל נשכח, אל תתעלמו מגובה המים במצבר שהזמנתם. מהי השיטה בה בודקים את גובה המים? זה שטויות: מנתקים את מצבר הרכב, ופותחים את פקקי הסיגור שסוגרים אותו. בהיותו פתוח, מביטים פנימה ובודקים אם הינו מלא במים היטב. במקרה שאין זה המקרה, מלאוהו במים מטוהרים לבטריות. עם זאת, אם לא ראיתם כמות מספקת של מים, אנו מדברים על אות מוכר של נטיפה מהמצבר, ואתם נדרשים לבצע החלפה בקרוב.

כמה עולה אקומולאטור בעיר רמת גן?

מחירון מצבר הרכב נקבע לפי מבנה כלי התחבורה. וספה, כמו למשל, נזקק לאקומולאטור קטנטן יותר מבטרייה / מצבר של רכב. וגובה התשלום נע בין שלוש מאות ₪ ל-400 ₪. בטרייה / מצבר של רכב פרטי עולה קצת יותר: מחיר ראשוני של 450 שקלים וכלה ב800 שקלים. להשוואה, אקומולאטור שמתאים אל מסחרית ולחלופין מיני-בוס מוערך לכאן או לשם 2000 שקלים.

מצבר איכותי בעלות מצוינת

בארץ קשה לחפש הנחה נהדרת למצבר מקצועי. בחברת name משנים את כללי המשחק מהקצה לקצה. אנו ממליצים לרכוש אצלנו מצבר לרכב ותבינו שתעריף נוח ורמת שירות מסוגלים בהחלט לקרות במקביל.

להזמנת מצבר עד הבית התקשרו 072-392-9982